GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Tabletlerde Oynanan En Güzel Oyunlar Hangileridir
Tabletlerde Oynanan En Güzel Oyunlar Hangileridir

Tabletlerde Oynanan En Güzel Oyunlar Hangileridir

Tabletler ilk çıktığı günlerde çok rağbet görmeselerde son zamanlarda oldukça popüler olmuş durumdalar. İnsanların artık bilgisayar özelliğinden çok tabletlerin, eğlenceli uygulamalarını kullanmaya başlamasıyla satışları arttı. Gerçekten bu cihazlarda oynadığımız oyunlar her ne kadar akıllı telefonlarla hemen hemen aynı olsalarda, büyük ekranları ve hızlı işlemcileri sebebiyle tabletler daha zevkli. Çünkü görüntü kalitesi yüksek oyunlar tabletlerde sorunsuzca çalışabilirken, aynı performansı özellikle bazı akıllı telefonlardan almak mümkün değil.

real racing 3 tablet oyunu

real racing 3 tablet oyunu

Tabletlerde oynanılabilecek en iyi oyun türlerini sıralarsak kuşkusuz birinci sıraya araba yarışı oturur. Bu tarz oyunlarında en iyilerinden biri, son versiyonu geçtiğimiz günlerde çıkan çıkan Real Racing 3. Her ne kadar ilk günlerindeki popülerliği kalmasada Angry Birds hala çok eğlenceli ve onunda yeni versiyonu Friends şu sıralar internette bulabileceğiniz oyunlar arasında.
gun bros 2 popüler tablet oyunları

gun bros 2 popüler tablet oyunları

Angry Birds kadar olmasada ilk çıktığı günlere göre popülerliğini kaybetmiş bir diğer oyun ise Subway Surfers. Bu oyunda sürekli güncellenen sürümleriyle tabletlerde oynanabilecek hala en iyi oyunlardan biri. Savaş oyunları seviyorsanız tabletlerinizde olmazsa olmaz bir diğer oyun ise Gun Bros. Bu oyunda yine savaş oyunlarını seven kullanıcılar için vazgeçilmez olacak. Klasik bilgisayar savaş oyunlarındaki gibi 2 modu var ve bu modlardan istediğinizi seçerek tek maç veya levelli oynayabiliyorsunuz. Futbol oyunu severler için de oyun önermeden bitirmek olmaz. FIFA 2014 ‘de yine şu sıralarda internetten ücretsiz olarak tabletinize indirebilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır başlıklı yazımızda telefon ile yer tespiti yapma ve telefonun nerde olduğunu nasıl öğrenebiliriz ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • tablet oyunları nelerdir
  • tablette oynanan oyunlar
  • tablette oynanan oyunlar nelerdir
  • en güzel tablet oyunları isimleri
  • tablete yüklenen en güzel oyunlar
  • en güzel tablet oyunları nelerdir
  • tabletle oynanan oyunlar
  • tablette oynanan en güzel oyunlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top