GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Telefondan Uzaklaşmak İçin Tavsiye Edilen Öneriler
Telefondan Uzaklaşmak İçin Tavsiye Edilen Öneriler

Telefondan Uzaklaşmak İçin Tavsiye Edilen Öneriler

Merhaba arkadaşlar. Akıllı telefonlar, saatler, bilgisayarlar ve televizyonlar gibi teknolojik aletler hayatımızın her evresinde artık bizimle. Bu cihazlar sayesinde ağız tadıyla sohbetler ve kıymetini bilmediğiniz saatleri heba ediyoruz. Bu durumun farkına varabilmek her zaman yeterli olmuyor. Bunun için bazı adımlar atmak gerekiyor. İnan bu adımlar kendinizi farklı hissetmenizi sağlayacak ve aynı zamanda size pozitif bir enerji katacaktır. Bazen böyle değişiklikler insan hayatında radikal karar almalarını sağlayabilir. Bunun için şiddetle tavsiye edeceğimiz yöntemler şu şekilde.

Kendinizi Koruyun

Kendinizi Koruyun

1. Telefonu evde bırakmayı deneyin. Hemen korkmaya gerek yok. Kısa süreli yada saati belli olan faaliyetlerde telefonu evde bırakmak bu yoldaki ilk adım olarak görebilirsiniz. Mesela halı saha maçına giderken, sinemaya giderken yada kısa bir yürüyüşe giderken bu tekniği uygulamanızda fayda var. O hafifliği inanın hissedeceksiniz.
2. Uyku saatinde telefonu farklı odaya koyun. Bu yatmadan önce sosyal medya yada diğer uyarıcılardan uzak durmanız ve alışkanlık kazanmanız için olmazsa olmazlardandır. Aynı zamanda sessiz moda veya rahatsız etme moduna alarak da bu yöntemi uygulamaya sokabilirsiniz.
3.Telefonu farklı odada şarj edin. Bu yöntem sizi sürekli telefonu kontrol etmenizi durduracak bir tekniktir. ”Gözden ırak gönülden ırak olur” Atasözünü burası için kullanabilirsiniz.
4.Sevgilinize daha az mesaj atın. Hemen korkmayın. Sevgilinizle makul bir anlaşma yaparak görüştüğünüzde daha fazla konuşacak şeyler kalması adına bu konuda ikna etmeye çalışın. İnanın eğer niyetinizi açık şekilde belli ederseniz olumlu dönüt alacağınızdan şüphe olmasın.

Bir başka incelememiz olan En Çok Hangi Akıllı Telefon Şirketi Kar Ediyor ? başlıklı yazımızda En Çok Ciro elde eden akıllı telefonlar, En çok Kar Eden telefon markaları ve En Çok Kazanan Akıllı Telefon ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top