GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Telefondan Silinen Fotoğrafları Nasıl Geri Getiririz?
Telefondan Silinen Fotoğrafları Nasıl Geri Getiririz?

Telefondan Silinen Fotoğrafları Nasıl Geri Getiririz?

Merhaba arkadaşlar. Telefonunuzdan silinen fotoğrafları tekrar geri yüklemek mi istiyorsunuz? Çok basit yöntemlerle bunu başarmak mümkün. Öncelikle böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak için telefonunuzu sürekli yedeklemenizde fayda var. İşte sizin için çok önemli olan fotoğrafları telefonunuza tekrar yüklemek için yapmanız gereken adımlar…

iOS tabanlı (iPhone) Telefonlarda silinen fotoğrafları geri getirme:

iPhone marka cihazlarınızda tek bir uygulama indirerek silinen fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Leawo iPhone Data Recovery uygulaması sayesinde iOS tabanlı işletim sistemi sahip cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı bilgisayara ücretsiz bir şekilde indirerek kurmanız gerekiyor. Kurma işlemini tamamladıktan sonra dosyaları kurtarabilirsiniz.

Android tabanlı (Samsung, LG, Sony vb.) Telefonlarda silinen fotoğrafları geri getirme:

7-Data Recovery uygulamasını bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Daha sonra telefonunuzdan Ayarlar – Geliştirici seçenekleri- USB Hata ayıklama modunu etkinleştirdikten sonra 7-Data Recovery uygulamasını başlatıyoruz. Uygulama telefonunuzu detaylı bir şekilde taradıktan sonra kaybolan dosyalarını bulup kolayca geri getirebilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan iPhone 8 Trailer ( Video) Görüntüsü başlıklı yazımızda iPhone 8 kamera, iPhone 8 ne kadar ve iPhone 8 özellikleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top