GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Turkcell, Vodafone ve Avea Bedava Sahur İnternet Paketi
Turkcell, Vodafone ve Avea Bedava Sahur İnternet Paketi

Turkcell, Vodafone ve Avea Bedava Sahur İnternet Paketi

Merhaba arkadaşlar. Ramazanın gelmesiyle birlikte sahur ve iftar heyecanları tüm hızıyla devam ediyor. Çoğu arkadaşımız sahura kadar uyuyup geri kalkmak yerine hiç uyumamayı tercih ediyor. Bu zamanları ise çoğu zaman oyun oynayarak yada dizi izleyerek geçiriliyor. Bunları yapmak için mobil internet kullanımına ihtiyaç duyuluyor. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Tüm GSM şirketleri sahur paketlerini tekrarlıyor. İşte GSM şirketlerinin bedava sahur paketlerini almak için atılacak mesaj kodları:

Turkcell, Vodafone ve Avea Bedava Sahur İnternet Paketi

Turkcell, ve Avea Bedava

Turkcell 2GB (Aylık) SAHUR 2222
Vodafone 2GB (Aylık) KAZAN 4445
Avea 500MB (Günlük) SAHUR 5555

Bu paketler tümü tamamen ücretsizdir. Tabi bu paketlerin kullanım saatlerine çok dikkat etmek gerekiyor. Aksi durumda kaş yapayım derken göz çıkarabiliriz. Bu paketleri 02.00 ile 06.00 arasında kullanabiliyorsunuz. Diğer saatlerdeki veri kullanıma normal tarifenize yansıyacaktır.

Bu arada Aklinizkalmasin ekibi olarak 11 Ayın Sulatını Ramazan’da gönülleriniz huzur sofranız bereketli Olsun diliyoruz.

Bir başka incelememiz olan Bilinmeyen Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme başlıklı yazımızda bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenme, gizli numara öğrenen uygulama ve gizli numara öğrenilir mi ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • vodafone bedava internet kodları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top