GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Twitter’dan Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır
Twitter’dan Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır

Twitter’dan Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır

Merhaba arkadaşlar. Twitter’da hesap doğrulatma yaparak kısa sürede hesabınızı onaylatabilirsiniz. Peki bu işlemi nasıl gerçekleştireceksiniz. Twitter’da mavi tık yani onaylanmış hesap artık herkese açılmış durumda. Fakat belli prosedürleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eskiden onaylanmış hesapları sadece iş dünyası, moda, sporcular ve yönetim alanındaki kişilere veriliyordu. Artık sizde yapacağınız bu işlemlerle birlikte hesabınızı onaylatabileceksiniz.

Mavi Tik Nedir?

Kamoyunun ilgisini çekecek hesaplarda kişinin tek ve orjinal olduğunu gösteren bir onay sistemidir. Kullancı adının yanında mavi tik simgesi bulunur. Bu rozeti sadece Twitter veriyor. Diğer sahte uygulamalar sonucunda fark edilmesi durumunda hesabınız kapatılıyor.

Mavi Tik için İstek Formu:

Twitter’in sizden isteği bilgiler şu şekilde;

Eksiksiz kişisel bilgiler
Onaylanmış e-posta adresi
Onaylanmış telefon numarası
Profil fotoğrafı
Kapak fotoğrafı
Doğum günü bilgisi
Web sitesi bilgisi
Gizlilik ayarının “herkese açık” şeklinde tanımlanması

Twitter'dan Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır

Twitter’dan Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır

Yukarıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra bir diğer aşama hesabı doğrulatma talebi.

Mavi Tik Onay Sayfası
Bu aşamadan sonra yukarıdaki linke tıklayarak devam et butonuna tıklıyorsunuz daha sonra hesabı onaylatacağınız Twitter adresiyle devam ediyorsunuz. Gelecek cevaptan sonra hesabınızın akibeti belli oluyor. Olumsuz dönüş yapılmadığı için 1 hafta içinde dönüt gelmezse hesabınız onaylanmamış anlamına geliyor. Bir sonraki istek süreniz ise 3 ay.

Bir başka incelememiz olan En İyi WhatsApp Durumları 2017-2018 başlıklı yazımızda Giderli Sözler, orjinal özlü sözler ve WhatsApp durum ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top