GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Ünlüler Hangi Akıllı Telefon Modellerini Kullanıyor
Ünlüler Hangi Akıllı Telefon Modellerini Kullanıyor

Ünlüler Hangi Akıllı Telefon Modellerini Kullanıyor

Cep telefonlarının sürekli gelişen teknolojilerini takip etmek neredeyse imkansız. Bunu başarabilenler yok değil tabii ki ama her yeni özellikle gelen şaşkınlığımızı üstümüzden atamadan yeni bir özelliğin çıkması ve nerdeyse bilgisayarlarla yarışacak kadar teknolojilerinin gelişmesi bakımından, teknik detayları en çok takip edenlerimizin bile zaman zaman afalladığı olmuştur.

Kimi insanlar bu iletişim araçlarını satın alırken teknik özelliklerine önem gösterirken, bazılarımız ise tasarımlarının ve ne kadar göz doldurdukları konusuyla ilgileniyor. Sadece tasırımı itibariyle milyon dolarlarları bulan cep telefonları yok değil. Satışlarının da kayda değer sayılarda olması, insanların lüx görünürlüğe verdiği önemi ispatlar nitelikte.

david beckham telefon

david beckham telefon

Daha çok ünlü kişiler tarafından tercih edilen bu süper lüx mobil cihazlar bazen altın kaplama dış kasalar, bazen de pırlanta kaplı tuş takımlarından üretilmiş olabiliyor. Peki hangi ünlüler hangi telefonları tercih ediyor dersenin buyrun size birkaç örnek; 1.3 milyon dolarlık fiyatıyla, Victoria Beckham Diamond Crypto Smartphone kullanıyor.
maria_sharapova telefon

maria_sharapova telefon

Bir cep telefonu için çok fazla sayılabilecek fiyatıyla Goldstriker iPhone 3GS Supreme ‘ın sahibi ünlü kişi ise Angeline Jolie, bu telefonun fiyatı ise 3.2 milyon dolar. Bunların yanında daha mütavazi telefonları kullanan ünlülerde yok değil. George Clooney ‘ nin Galaxy Nexus ‘u Maria Sharapova ‘nın Sony Xperia Mini ‘si bunlara birkaç örnek.
George Clooney telefon

George Clooney telefon

Ülkemizdeki ünlükerde yine telefon konusunda mütavaziler. Serdar Ortaç ‘ın Samsung Galaxy SII ‘si, Buğra Gürsoy, Kıvanç Tatlıtuğ Iphone ve kayda değer birçok ünlünün ise Blackberry ‘si var. Unutmadan; hiçbiri altın veya pırlanta kaplı değil.

Bir başka incelememiz olan Samsung S5 İle LG G3 Kıyaslama ! başlıklı yazımızda g3 ile s5 arasındaki temel farklar, samsung s5 ile lg g3 karşılaştırma ve samsung s5 ile lg g3 kıyaslama ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • ünlülerin telefon markaları
  • ünlülerin kullandığı telefonlar
  • ünlülerin kullandığı telefonlar 2015
  • ünlülerin telefon modelleri
  • unluler hangı telefonu kullanıyor
  • samsung kullanan ünlüler
  • ünlülerin kullandığı telefon modelleri
  • ünlülerin telefonları
  • ünlülerin telefon markaları 2015

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top