GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Uygun Fiyata Alınabilecek En İyi Telefonlar
Uygun Fiyata Alınabilecek En İyi Telefonlar

Uygun Fiyata Alınabilecek En İyi Telefonlar

Neredeyse her gün bir yenisi çıkan akıllı telefonların marka ve modellerini takip etmek son zamanlarda imkansız bir hal almış durumda. Her bir marka yılda en az 3 – 4 model çıkardığıından her yeni çıkan modeli almaya kalkmamız bütçemizi büyük ölçüde sarsmamız anlamına geliyor. Bunun yanında uygun fiyatlara akıllı telefon alabilmemiz için tek yapmamız gereken çıkan modelin bir üstünün çıkmasını beklemek.

en uygun fiyata alınacak telefonlar

en uygun fiyata alınacak telefonlar

Bu sayede eski modelin fiyatı büyük ölçülerde düşmüş oluyor. Profesyonel olarak teknoloji ile ilgilenmiyorsanız bu yolla bir akıllı telefon almak akıllıca sayılabilir. Ayrıca başka bir yol şu şekilde izlenebilir ki bu da uygun fiyatlara telefon almak için iyi bir yöntem.

s3 mini en uygun telefon listesi

s3 mini en uygun telefon listesi

Bilindik markalar her zaman daha az bilinenle aynı özellikleri taşısada daha pahallı olurlar. Çünkü daha çok tercih edilirler. Aynı özellikteki daha az bilinen bir markanın telefonunu almak başka bir akıllıca yöntem sayılabilir.

uygun fiyata alınacak en iyi telefonlar

uygun fiyata alınacak en iyi telefonlar

Son dönemlerde fiyatı 450 TL ye kadar düşen Samsung Galaxy S3 mini ilk yönteme iyi bir örnek sayılabilir. Nitekim kullanımı ve görünüşüyle iyi bir telefon olan S3 mini henüz 1 yıl bile geçmeden fiyatının 1000 TL den buralara kadar gelmesi sebebiyle iyi bir seçim olacaktır.

Bunun dışında Iphone sevenler içinde şu sıralar oldukça uygun fiyatlı olan 4S modeli yine 1000 TL nin altında ve ilk çıktığı günlerdeki 2500 TL lik fiyatıyla alakasız.

Bir başka incelememiz olan Samsung S5 İle LG G3 Kıyaslama ! başlıklı yazımızda g3 ile s5 arasındaki temel farklar, samsung s5 ile lg g3 karşılaştırma ve samsung s5 ile lg g3 kıyaslama ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • TELEFONLAR
  • alınabilecek telefonlar
  • 450 tl ye alınabilecek en iyi telefon
  • en uygun ve en iyi cep telefonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top