GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » WhatsApp Bilgisayara Nasıl Yüklenir ?
WhatsApp Bilgisayara Nasıl Yüklenir ?

WhatsApp Bilgisayara Nasıl Yüklenir ?

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp artık sadece akıllı telefonlarda kullanma devri bitti diyebiliriz. Çünkü WhatsApp uygulaması artık geliştirdiği yeni sürümle birlikte masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımıza yüklenebiliyor. Fazla uzatmadan basamaklar halinde anlatmaya başlayalım.

WhatsApp bilgisayara yüklemek için Google Chrome son sürümü ve WhatsApp son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Eski sürümlerde bu uygulamayı gerçekleştiremiyoruz. Bunların dışında Android, Windows Phone yada Blackberry işletim sistemine sahip bir telefona sahip olmak gerekiyor.

whatsapp web yükle 2

whatsapp web yükle 2

Google Chrome indirme linki :
https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html

WhatsApp son sürümünü indirme linki :
https://www.whatsapp.com/download/

whatsapp web yükle

whatsapp web yükle

Bu işlemlerden sonra gelelim kurma aşamasına. Telefonunuzdaki WhatsApp’a girip seçenekler kısmında WhatsApp Web seçiyorsunuz. Daha sonra Google Chrome açarak https://web.whatsapp.com/ linkini açıyorsunuz. Daha sonra tekrar akıllı telefonumuza dönüyoruz ve WhatsApp uygulaması ile Google Chrome’da açtığınız WhatsApp Web sayfasında yer alan barkoda odaklayarak barkodu taratın. Bu işlemden sonra artık bilgisayarınızdaki WhatsApp kullanabilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan Facebook'dan Programsız Video İndirme başlıklı yazımızda facebook kolay video indirme, facebook video indirme ve facebook video indirme progamları ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • htc 626
  • yhs-fullyhosted_003

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top