GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Whatsapp Bomba Özelliklerle Geliyor.
Whatsapp Bomba Özelliklerle Geliyor.

Whatsapp Bomba Özelliklerle Geliyor.

Merhaba arkadaşlar. Whatsapp, WWDC 15 kapsamında tanıtılan İOS 9 için beta sürümünü yayınladı. Whatsapp yeni sürümünde bir çok yeni özellikle karşımıza çıkıyor. Bunların en önemlisi ise kişiye özel bildirim sesinin ayarlanması. Aynı zil sesinde olduğu gibi Whatsapp’dan gelen mesajlara özel zil sesi atayarak mesajın kimden geldiğini kolayca anlayabileceksiniz.

Whatsapp Bomba Özellikler Geliyor.

Whatsapp Bomba Özellikler Geliyor.

Bunu yanı sıra arka plan fotoğrafları kişiye özel olarak atama imkanı da sağlıyor. Bir diğer özellik ise gruplarda sessize al seçeneği artık bireysel konuşmalarda da aktif olarak kullanılabilinecek. İnstagram‘da olduğu gibi fotoğraf gönderirken fotoyu istediğiniz gibi düzenleyeceksiniz. Bir diğer özelliğe geçecek olursak, WhatsApp açmadan bildirim merkezinden hızlıca yanıt verebileceksiniz. Bu saydığımız özellikler şuan test aşamasında ve kısa süre sonra Beta olarak indirilmesi bekleniyor.

Bir başka incelememiz olan HTC One M9 İle Samsung Galaxy S6 Karşılaştırma başlıklı yazımızda HTC One M9 Artıları, HTC One M9 İle Samsung Galaxy S6 farklar ve HTC One M9 İle Samsung Galaxy S6 fiyatları ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top