GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » WhatsApp Hakkında Az Bilinen Bilgiler
WhatsApp Hakkında Az Bilinen Bilgiler

WhatsApp Hakkında Az Bilinen Bilgiler

Merhaba. Gelişen teknoloji ve akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte neredeyse kısa mesaj atan sayısı yok denecek kadar az diyebiliriz. Bunun yerine WhatsApp ve benzeri Wi-fi destekli uygulamalar yer almış durumda. Bu uygulamalar sayesinde video,fotoğraf ve sesimizi rahatlıkla ve ek ücret olmadan gönderebiliyoruz.
Aşağıda sayacağımız bazı özellikleri çoğunuz biliyor olabilirsiniz. Daha çok akıllı telefonuyla zaman geçirmeyen ve merak eden takipçilerimiz için bilgilendirme amaçlı sıralamak istiyoruz.

1. Son görülme tarihini kaldırma : Belkide bu whatsapp’da en çok gündeme gelen konulardan birisi ve ciddi sorunlar yaşanmasının da temel nedenlerinden olan son görülme zamanını ayarlar-hesap-gizlilik-son görülme adımlarını takip ederek kapatabilirsiniz.

whatsapp son görülme kapatma

whatsapp son görülme kapatma

2. Farklı formatta dosya gönderme : Fotoğraf ve video atmak mümkün olan bu uygulamada pdf formatına dosya atmak için Whats Packed 2 Ads isimli uygulamayı indirerek kolayca pdf,zip ve benzeri formatlarda dosyaları atabilirsiniz. Fakat bunu gerçekleştirmek için aynı uygulamanın karşı tarafda da yüklü olması gerekiyor.
Whats Packed 2 Ads uygulaması

Whats Packed 2 Ads uygulaması

3. Profil Fotoğrafı Görüntüleme : Pek kullanmayan bu özellik ise profil fotoğrafınızı kimlerin göreceğini ayarlar- hesabım- gizlilik aşamalarını takip ederek seçebilirler.

4. Silinen mesajları geri getirme yöntemi : Örneğin yanlışlıkla bir kişiyle olan sohbetinizi sildiniz yada o sohbete tekrar ulaşmak istiyorsanız yapacağınız işlem whatsapp silip geri yükledikten sonra size mesajlarınızı geri istiyor musun diye bir yazı geliyor. Bu sayede tekrardan mesajlarınıza bakabiliyorsunuz.

Bir başka incelememiz olan Türkiye'de En Çok Takip Edilen 30 Twitter Hesabı başlıklı yazımızda takip sayısı çok olanlar, twitterda en çok takip edilenler ve twitterda takip listesi ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • whatsapp pdf yollama
  • whatsapptan pdf gönderme
  • whatsapp pdf gönderme
  • whatsapp\tan pdf gönderme

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top