GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » WhatsApp Şifre Koyma Nasıl Olur
WhatsApp Şifre Koyma Nasıl Olur

WhatsApp Şifre Koyma Nasıl Olur

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp kullanımıyla birlikte artık kısa mesaj dönemi bitti diyebiliriz. Hem ücretsiz olması hemde fonksiyonel yapıda olması nedeniyle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi.Bildiğiniz üzere WhatsApp, Facebook tarafından satın alındı ve sürekli yeni güncellemeler gelmektedir. Mavi tık olsun, sesli konuşma olsun bir çok özelliği bünyesinden barındırıyor. Fakat henüz bir şifreleme sistemi bulunmamaktadır. Resmi sitenin de bu yönde açıklamalarından sonra Aklinizkalmasin ekibi olarak sizlere WhatsApp için en kullanışlı şifreleme programlarını araştırdık.

1-App Lock:Eğer Andorid kullanıcısı iseniz yani Samsung Galaxy, LG, HTC, Sony Xperia, Casper Via, General Mobile Discovery telefonlarınız varsa uygulamayı Buradan indirebilirsiniz.

AppLock Uygulması Hakkında Yorum

AppLock Uygulması Hakkında Yorum

2.AppLocker: Eğer Windows Phone işletim sistemine sahip ise cihazınız yani Microsoft Lumia vb telefonlar için ise bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.
3.Lock My Folder: Eğer cihazınız iOS işletim sistemi ile çalışıyorsa ise bu uygulama en çok kullanılanlardan bir tanesi. İşte buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan 4G Ne Zaman Başlıyor? başlıklı yazımızda 3G İle 4G Arasında Farklar, 4G Ne Zaman Geçilecek ve 4g ne zaman geliyor ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top