GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Wi-Fi Şifre Değiştirme Nasıl Olur?
Wi-Fi Şifre Değiştirme Nasıl Olur?

Wi-Fi Şifre Değiştirme Nasıl Olur?

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle birlikteyiz. İnternetiniz wifi şifrenizi değiştirmeniz için gerekli tüm bilgileri sizlerle paylaşacağım.
Öncelikle yapmanız gereken ilk işlem internetiniz bağlı olduğu modem veya router bağlanmanız gerekmektedir. Kurulumu ilk kez gerçekleştiriyorsanız aldığınız kutudan çıkan şifreyle giriş yapabilirsiniz.
2. Basamak olarak istediğiniz tarayıcıya girerek 192.168.1.1 yazıp enter basmanız gerekiyor. Eğer hala modemin arayüze giremediyseniz Google amcadan ufak bir yardım alabilirsiniz. Çünkü her modemin arayüzüne giriş birbirinden farklıdır. Eğer modem arayüzüne girip şifreyi unuttuysanız modemin arkasındaki ufak tuşa basarak reset atarak şifreyi değiştirebilirsiniz.

wifi şifre değiştirme

wifi şifre değiştirme

Modem ara yüzüne giriş yapıldıktan sonra ” kablosuz” yazan kısma giriş yapıyoruz. Bu aşamada kablosuz ağ adı yazan kısma girerek mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifreniniz güvenliği için büyük küçük harfler ile sembol ve rakamlarda kullanabilirsiniz. Girdiğiniz yerden aynı şekilde ağ isminide değiştirebilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan Arabarehberiniz.com Sitemizi Takip Etmeyi Unutmayın. başlıklı yazımızda araba site önerisi, arabarehberiniz.com ve en iyi araba siteleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top