GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Xiaomi Mi4 Fiyat Ve Özellikleri
Xiaomi Mi4 Fiyat Ve Özellikleri

Xiaomi Mi4 Fiyat Ve Özellikleri

Her gün markaların bir yenisini çıkarttığı akıllı telefonlara bir alternatif daha var artık. Çin ülkesinin geliştirdiği ve çıkacağı duyulduğu günden itibaren insanların merakla beklediği üst sınıf akıllı telefon Xiaomi Mi4, dünya pazarlama piyasasında yerini aldı. Ülkemize gelip gelmeyeceği muallak olan telefonun özelliklerini duyan herkes şimdiden bir hayranlık hissine kapılmış durumda.

Xiaomi Mi4 fiyatı

Xiaomi Mi4 fiyatı

Xiaomi Mi4 ‘ün göze çarpan en önemli özelliği, devrelerinin sürekli soğuk kalmasını sağlayarak telefonun hızlı çalışmasına yardımcı olacak olan aleminyum dış kasa ve renklerin inanılmaz bir biçimde canlı algılanacağı geniş ekranı. Sharp ve Japan Display gibi görüntü teknolojileri konusunun devleri sayılan markalar tarafından geliştirilen ekranı Full HD çözünürlükte ve parlaklığı oldukça iyi.

Xiaomi Mi4 ne kadar

Xiaomi Mi4 ne kadar

Yine 5 inç büyüklüğündeki ekranı sayesinde büyük ekran seven telefon kullanıcılarına hitap ediyor. Şekil itibariyle biraz Iphone ‘u andıran yapısı olmasına rağmen, telefonu tasarlayanlar kendine has hatları olmasınada izin vermiş. Xiaomi Mi4 ‘ün teknik özellikleri de yabana atılamayacak kadar iyi. Yüksek hızlı 4 çekirdekli snapdragon 801 işlemci ve 3 GB RAM ‘i, bir telefon için gerçekten iyi teknik özelliklere sahip olduğunu kanıtlıyor.
Xiaomi Mi4 kamerası

Xiaomi Mi4 kamerası

16 – 64 GB arasında değişen depolama kapasitesiteli tercihleriyle dosyalarınız için oldukça geniş alanlar sunmakta. Tabii ki günümüzde telefon alırken en çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri olan kamera içinde azımsanacak bir çözünürlük kullanılmamış. Günümüzdeki her telefonda olduğu gibi iki kamera kullanılan Xiaomi Mi4 ‘ün öndeki kamerası 8MP, arka kamerası ise 13 MP olarak kullanıcısıyla buluşacak.

Bir başka incelememiz olan Ünlüler Hangi Akıllı Telefon Modellerini Kullanıyor başlıklı yazımızda ünlü telefon markaları, ünlüler hangi telefonları kullanıyor ve ünlülerin kullandığı telefon markaları ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • xaomi mi4
  • xiaomi mi4 fiyat

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top