GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Yaklaşan MWC 2015’te Tanıtılacak Ürünler !!
Yaklaşan  MWC 2015’te Tanıtılacak Ürünler !!

Yaklaşan MWC 2015’te Tanıtılacak Ürünler !!

Merhaba. Her yıl şubat yada mart aylarında düzenlenen MWC etkinliğinde bu sene çok konuşulacak ürünler tanıtılacak. MWC 2015 kapsamında en dikkat çeken ürünler şüphesiz Samsung S6 ve Samsung S Edge olması bekleniyor. Bunun yanında HTC One M8’in sükse yapmasının ardından gözler One M9’da olacak. Bu telefonlar 2-5 Mart arasında tanıtılacak. Tanıtıldığı andan itibaren tüm görselleri ve detayları sizlerle anında paylaşacağız. Peki sadece bu telefonlar mı tanıtılacak ? Tabikide cevabımız bir çok firma bir çok ürününü burda etkinlik kapmasında tüm dünyaya ilan edecek.

MWC 2015 kapsamında neler tanıtılacak

MWC 2015 kapsamında neler tanıtılacak

Lenova 6 akıllı telefonla bu seneki etkinliğe damgasını vurması bekleniyor. Telefonların orta segmente hitap edeceğini belirtmek gerekiyor. Bunun yanında Samsung akıllı telefon dışında tablet tanıtımıyla da karşımızda olacak. Samsung Galaxy Tab A serisini yakından inceleme fırsatı bulacağız. Sony, Acer gibi firmalarda bu etkinlikte yerlerini alacaklar. Bizde sizler gibi heyecanla bu hafta sonunu beklemeye başladık.

Bir başka incelememiz olan Peki Siz Ne Renk Görüyorsunuz ? başlıklı yazımızda bu elbise ne renk, çok konuşulan elbise ve elbise fotoğrafı ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top