GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Yurt Dışı Güvenilir Alışveriş Site Listesi
Yurt Dışı Güvenilir Alışveriş Site Listesi

Yurt Dışı Güvenilir Alışveriş Site Listesi

Merhaba arkadaşlar. Ülkemizde E-ticaret günden güne büyümekte. İnternetin yaygınlaşması ve teknolojinin hayatımızın her evresine girmesiyle birlikte internetten alışverişte bir patlama olmuş durumda. Bununla beraberde yurt dışından alışverişte ilgi görmeye başlamış durumda. Bu konuyla ilgili forumlarda inanılmaz bir bilgi kirliliği bulunmaktadır. Buda insanların kafasının karışmasına neden olmaktadır. Yurt dışından aldığınız ürün 75 Euro geçmemesi durumunda vergi ödemiyorsunuz. Sadece ürün fiyatı ve kargo ücretini karşılayıp ürüne sahip olabilirsiniz. Ürün ücreti 1500 Euro kadar olan ürünlerde belli bir vergi oranı bulunmaktadır. AB ülkelerinden gelenlerden yüzde 18 diğer ülkelerden ise yüzde 20’lik bir dilim uygulanmaktadır. İsterseniz bu bilgilerden sonra ekibimiz tarafından özenle araştırdığımız güvenli alışveriş sitelerini sıralayalım.

Yurt Dışı Güvenilir Alışveriş Site Listesi Güncel

Yurt Dışı Güvenilir Alışveriş Site Listesi Güncel

1. www.Amazon.com: Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olma özelliğine sahip olan site Türkiye’ye göre uygun fiyatta alabileceğiniz markalar bulunmaktadır.

2. www.aliexpress.com: Dünyanın en büyük Çin sitesidir. Geniş çaplı ürün yelpazesine sahip olan sitede, teknolojinden giyime, ev aletlerinden ayakkabılara kadar bir çok ürün bulunmaktadır.

3. http://www.sammydress.com/: Çin merkezli kılık kıyafet sitesidir. Kargo süresi yaklaşık 10-15 gün arasıdır.

4. www.ebay.com: Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden birisidir. Diğer sitelerden ayıran en büyük özelliği ikinci el ürünlerin olmasıdır.

5. www.dealextreme.com: Çin’in en büyük teknolojisi sitelerinden bir tanesidir. Ücretsiz kargo imkanı olması sitenin cazip olmasının en büyük etkenlerden birisidir.

6. http://www.modcloth.com/: Kılık kıyafet üzerine açılmış uygun fiyatta ürünlerin olduğu bir sitedir.

Bir başka incelememiz olan Türkiye Garantili iPhone Modelleri başlıklı yazımızda Türkiye Garantili iPhone 6 Modelleri, Türkiye Garantili iPhone 6 Plus Modelleri ve Türkiye Garantili iPhone 6s Modelleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top